Папа: Просімо Духа втішення та миру для багатостраждальних народів

Папа: Просімо Духа втішення та миру для багатостраждальних народів
Наближенню П’ятидесятниці були присвячені вітання й побажання Папи Франциска, з якими він звернувся до учасників загальної аудієнції, що відбулася в середу перед цією урочистістю.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Вже близьке свято П’ятидесятниці є для мене спонукою заохотити вас із ще більшою ревністю випрошувати Святого Духа, аби наповняв серця людей Своєю любов’ю, причинився до сяяння в світі Свого світла та пробудив у всіх постанови та вчинки миру», – сказав Папа Франциск, вітаючи італомовних учасників загальної аудієнції, які в середу, 19 травня 2021 р., прибули на зустріч з ним до Ватикану, і тих, які єдналися за допомогою засобів комунікації.

Саме П’ятидесятниця, що відзначатиметься наступної неділі, перебувала в центрі побажань, які Святіший Отець скерував до різних груп прочан, телеглядачів і радіослухачів. «В очікуванні П’ятидесятниці, немов апостоли, зібрані з Дівою Марією в світлиці Тайної вечері, ревно просімо в Святого Духа втішення та миру для багатостраждальних народів, які живуть у важких ситуаціях», – сказав він, промовляючи до франкомовних вірних.

Відправною точкою вітання, зверненого до поляків, була літургійна секвенція, що називає Святого Духа «Отцем убогих, Подателем дарів і Світлом сумлінь, солодким Гостем душ». У світлі цього літургійного тексту Папа заохотив молитися до Святого Духа, щоби приносив полегшення для трудів «праці рук та умів, серед денної спеки, серед тривог, боротьби та небезпек у сучасному світі». «Нехай же могутність Духа Святого буде вашою силою», – побажав він.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *