У Патріаршому домі прийняли на реабілітацію медиків з усієї України

Сьогодні, 19 травня 2021 року, в Патріаршому домі розпочалася духовно-психологічна реабілітація медичних працівників, які прибули до Львова з усієї України.

Як розповіла в коментарі для Департаменту інформації УГКЦ сестра Севастіяна Карвацька, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, на пілотний проект духовно-психологічної реабілітації прибуло 24 медичних працівники з Одеси, Дніпра, Тернополя, Львова та Львівської області.

«Віднова поєднуватиме в собі духовну і відпочинкову складову. Серед спікерів є такі цікаві особистості як доктор історичних наук, професор кафедри державного управління УКУ Ярослав Грицак, який розповідатиме про “цінності, що мажуться на хліб”, пані  Марія Титаренко, доцентка кафедри журналістики і комунікацій УКУ, членкиня PEN Ukraine», – повідомила с. Севастіяна.

У програмі передбачено і духовний супровід. Духівником буде отець Корнилій Яремак. Він говоритиме про духовні цінності.

По обіді запланована медпрацівники матимуть відпочинкову програму, як от поїздку до Свято-Успенської Унівської Лаври. Там медики зможуть взяти участь у молитві разом з монахами, а також матимуть спільну трапезу. Усі бажаючі зможуть скористатися з духовної розмови чи приступити до Тайни Сповіді. Також будуть присутні сестри-психологи зі згромадження редемптористів.

Учасниками реабілітації є лікарі, які безпосередньо працюють з ковідними хворими впродовж пандемії.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *