Фестиваль «Вітер На-Дії» змінив своє обличчя

Молодіжний фестиваль «Вітер На-Дії» відбудеться в оновленому форматі та матиме абсолютно нове обличчя. Динамічну айдентику представили 18 травня на зустрічі очільників молодіжних єпархій УГКЦ.

Минулого року, не зважаючи навіть на найбільші карантинні обмеження, наш Фестиваль став подією світового масштабу, об’єднавши молодь із усіх континентів. Нам вдалося організувати сотні майданчиків у всьому світі, десятигодинний ефір і відкрити нові перспективи, які переконали команду організаторів, що «Вітер На-Дії» повинен абсолютно оновитися. Тож вже 12 вересня на молодь чекає багато цікавого, зокрема те, що Фестиваль проходитиме у комбінованому форматі. Лише обмежена кількість людей зможе взяти участь у живому форматі ― зареєструватися необхідно буде заздалегідь. Решта охочих зможуть доєднатися до події онлайн. Також запрошуємо нашу молодь на парафіях у різних місцевостях та країнах організовувати локальні події в себе― ми в цьому допоможемо, ― наголосив заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді отець Роман Демуш.

Більше про філософію Фестивалю розповів очільник Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, секретар Душпастирської ради отець Ростислав Пендюк:

― Ми багато років вивчаємо соціологічні дослідження, які стосуються молодіжних питань, і побачили невтішну тенденцію: 47% молоді (станом на 2018 рік) планували покинути Україну, через те, що не бачать тут перспективи. Особливо гостро це питання поставало серед тих, хто проживає у невеликих місцевостях. Там досить сумна картина ― інертність, брак ідентифікації, залежності, відсутність стратегічного мислення. Тож, організовуючи Фестиваль «Вітер На-Дії», прагнемо впливати на ці процеси.

Отець наголосив також на тому, що часто бар’єрами до втілення важливих ідей чи здійснення мрій є стереотипи.

― Мабуть, найпоширенішим помилковим переконанням є ― «від мене нічого не залежить…» Та, згадаймо глобальні події у нашій країні 2013-2014 років, коли декілька десятків молодих людей змінили траєкторію руху нашої держави. Також нам важливо долати стереотипи щодо Церкви, в тому числі й те, що Церква ― це нудно. Думаю, хто хоча б раз був на «Вітрі На-Дії» переконався, що це не так. Зрештою, як в тому, що ми завжди все робимо за найвищими стандартами, ― додав отець Ростислав.

Нещодавно команда переосмислила місію Фестивалю, тож тепер «Вітер На-Дії» змінює молодіжні середовища та творить нове проактивне суспільство людей, що працюють над власним розвитком та готових будувати майбутнє на основі християнської віри, любові і поваги до кожної людини.

― Ми переконані, що «Вітер На-Дії» покликаний започаткувати зміни в житті молоді!― додав на останок головний ідейник Фестивалю

Детально про нову айдентику, її символіку та значення розповів співзасновник та арт-директор Qubstudio Віктор Федюк:

― Новим символом Фестивалю ми обрали ластівку. Загалом птахи вміють найкраще опановувати вітер, а ластівка має дуже багато значень, як в українській культурі, так і в світі. «Вітер На-Дії» ― це танок птахів. Також ми використали кольорові лінії з динамічними контурами. Тож логотип дуже живий і презентабельно виглядає в будь-якому застосуванні.

Детальніше про особливості цьогорічного Фестивалю дивіться на відео.  

<iframe width="100%" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/xBeyOySFx38" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

dyvensvit.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *