Одеські курсанти-десантники склали іспит на право носіння марунового берета

Ці випробування відбувалися на сучасному полігоні ДШВ, де обладнана спеціалізована смуга перешкод, яка складається з комплексу інженерних споруд та загороджень. Курсанти під час іспитів пробиралися крізь задимлений тунель, подолали завали з колод та колючого дроту, стіни будівель заввишки два метри, заміновані ділянки місцевості й лісосмуги зі складним піщаним ландшафтом.
Усі пересування відбувалися в жорсткому форматі з виконанням ввідних команд: «поранений», «неочікуваний обстріл», «розосередження», «міни», «гази», «раптова евакуація» та інші. Найбільш виснажливим був трикілометровий марш-кидок пересіченою місцевістю. Курсанти бігли в повному спорядженні зі зброєю, іноді доводилося надівати протигази, переповзати крізь загородження, нести на плечах важку дерев’яну колоду та ящики з боєприпасами, витягати з піску загрузлий вантажний автомобіль.
На всіх етапах смуги перешкоди інструктори активно використовували засоби імітації: вибухи, стрільбу, шумові гранати. На завершальному етапі іспитів курсантам довелося продемонструвати свої бійцівські якості під час спарингу з інструкторами рукопашному бою десантно-штурмової бригади. І хоча бійці вели спаринг у боксерських рукавичках, удари були жорсткими й потужними. Кров і синці на обличчі свідчили, що боротьба була напруженою й безкомпромісною.
Після складання присяги десантника відбулося урочисте шикування. Кожен курсант отримав з рук досвідчених офіцерів ДШВ маруновий берет — символ приналежності до цього елітного роду військ.
Урочисту церемонію завершили хвилиною мовчання за загиблими у боях проти російського агресора воїнами-десантниками.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *