Для священників апостольського екзархату в Німеччині та Скандинавії та єпархії св. Володимира Великого в Парижі провели спільні онлайн реколекції

17-19 травня 2021 року відбулися реколекції для священників апостольського екзархату в Німеччині та Скандинавії та єпархії св. Володимира Великого в Парижі.

Це не вперше, що священнослужителі, які душпастирюють на цих територіях зустрічаються разом. Така традиція існує вже багато років, а особливістю її є те, що реколектантом завжди був наймолодший єпископ нашої Церкви.

Цього року, через епідеміологічні умови, звична зустріч була неможливою, хоч й дуже очікуваною. Тому ці дні духовної віднови відбулися за допомогою платформи ZOOM.

Реколектантом цього року став нещодавно інтронізований Апостольський екзарх для вірних у Німеччині та Скандинавії владика Богдан Дзюрах.

У своєму зверненні до душпастирів владика Богдан заохотив поглянути на постать святого Йосифа з різних перспектив. Бо постать і постава св. Йосифа, хоча він й залишається досить непомітним у євангельських текстах, є досить промовистими і повчальними. Інший важливий аспект цьогорічних роздумів – це відношення до багатства та пам’ять про бідних.

Глибокі та цікаві розважання над постаттю св. Йосифа Обручника, якого на заклик Папи Франциска особливо вшановуємо у цей рік,  є доброю нагодою для усіх душпастирів переосмислити своє служіння у новому світлі.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://ugcc.fr

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *