Українських моряків знайомлять з організацією служби на кораблях Великої Британії

У місті Одеса, на борту патрульного корабля Королівського флоту Великої Британії “Trent”, тривають заходи підготовки особового складу ВМС України за участю екіпажу корабля Королівських ВМС Великої Британії та інструкторів штабу навчальної місії “ORBITAL”.
На практиці та в теорії іноземні колеги, протягом двох тижнів ознайомлюють українських військових з типовою організацію служби на кораблях Великої Британії. Наразі, для українських моряків було проведено показове тренування з боротьби за живучість корабля, продемонстровано порядок проведення вертолітних операцій, управління і координації польотами з борту та ознайомлено зі спеціальним обладнанням і спорядженням патрульного корабля Королівського флоту.
Попереду на українських військових моряків чекають заняття з організації корабельної служби та планування повсякденної діяльності, порядок проведення пошуково-рятувальних операцій, спільні тренування в морі типу "PASSEX". Окрім того українські військові моряки ознайомляться з порядком проведення доглядових операцій та організації проведення стрільб.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *