#ТижденьУГКЦ: реабілітація медиків, папське благословення корон для ікони, зустріч Глави УГКЦ з конгресменом США і срібна кнопка для «Живого ТБ»

Ось головні події, які сталися в УГКЦ протягом останнього тижня (15-21 травня 2021 року).

Презентація книги владики Йосифа Міляна «З нами Бог»

У суботу, 15 травня, у Львові відбулася презентація автобіографічної книжки владики Йосифа Міляня, єпископа-помічника Київської архиєпархії УГКЦ, «З нами Бог!»

1 червня презентація відбудеться у Великому конференц-залі Національної академії наук України в Києві.

***

Реабілітація медиків з усієї України у Патріаршому домі

В середу, 19 травня, у Патріаршому домі розпочалася духовно-психологічна реабілітація медичних працівників, які прибули до Львова з усієї України.

На пілотний проєкт духовно-психологічної реабілітації прибуло 24 медичних працівники з Одеси, Дніпра, Тернополя, Львова та Львівської області.

***

У цьому ж Патріаршому домі медичні капелани проходять фаховий вишкіл.

***

Папа благословив корони для чудотворної ікони «Надія безнадійних»

У четвер, 20 травня, у Ватикані Святіший Отець Папа Франциск поблагословив корони для Чернівецької чудотворної ікони Матері Божої «Надія безнадійних», коронація якої відбудеться у неділю, 30 травня, в Чернівцях.

***

Зустріч Глави УГКЦ з конгресменом США Джимом Слеттері

У п'ятницю, 21 травня, відбулася зустріч Блаженнішого Святослава з відомим американським політиком, конгресменом США шести скликань, почесним президентом Асоціації американських конгресменів Джимом Слеттері.

Під час зустрічі було обговорено низку тем, пов’язаних із сучасною ситуацією протидії коронавірусній загрозі. Сторони проаналізували відповіді на пандемію різних країн світу, обговоривши, зокрема, ефективність задоволення духовних потреб вірних. Конгресмену було також представлено суспільну ситуацію в Україні.

***

Презентація срібної кнопки для «Живого телебачення» від ютубу

Канал «Живого телебачення» в ютубі перейшов позначку в 100 000 підписників. За це відео хостинг нагородив його особливою візднакою – срібною кнопкою. Нагороду в ефірі «Живого телебачення» наприкінці програми «Прямий ефір з Блаженнішим Святославом» у п’ятницю, 21 травня 2021 року, презентував о. Ігор Яців.

Глава УГКЦ з нагоди отримання відзнаки подякував «Живому телебаченню», яке, як підкреслив, є потужним інструментом спілкування в Українській Греко-Католицькій Церкві. «Сьогодні, в умовах пандемії, для мільйонів українців по цілому світу "Живе телебачення" є способом спілкування з Богом та спільнотою своєї глобальної Церкви», – сказав він.

***

Разом з тим, цього тижня с. Севастіяна Карвацька, Голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, розповіла в інтерв’ю про свій досвід захворювання на Covid-19.

***

А Глава УГКЦ у «Відкритій Церкві» поспілкувався з матір’ю-героїнею Галиною Давидюк про роль жінки в Церкві та суспільстві.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *