Папа Франциск закликав молитися за Церкву в Китаї

Папа Франциск закликав молитися за Церкву в Китаї
З ініціативи Папи Венедикта XVI, в свято Пречистої Діви Марії, Помічниці християн, католики світу підносять особливу молитву за співбратів у вірі в Китаї. Зустрічаючись напередодні з вірними, Папа Франциск закликав до молитви в цьому намірі.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Як же добре та необхідно, аби члени сім’ї та християнської спільноти завжди були дедалі більше поєднаними в любові та у вірі!» – сказав Папа Франциск, нагадавши після проказування молитви «Царице Неба» в неділю, 23 травня 2021 р., про те, що завтрашнє свято Пречистої Діви Марії, Помічниці християн, яка також є Небесною покровителькою Китаю, особливо відзначається вірними цієї країни, що з великою набожністю вшановують Небесну Матір у санктуарії в Шешані у Шанхаї, призиваючи Її «у випробуваннях та надіях щоденного життя».

«У такий спосіб батьки та діти, дідусі, бабусі та наймолодші, пастирі та вірні, можуть наслідувати приклад перших учнів, які в урочистість П’ятидесятниці були однодушними в молитві з Марією, очікуючи Святого Духа. Тому заохочую вас супроводити палкою молитвою християн у Китаї, наших дорогих братів і сестер, яких ношу в глибині свого серця. Нехай же Святий Дух, головна дійова Особа місії Церкви в світі, провадить їх і допомагає їм бути носіями радісного звіщення, свідками доброти та милосердя, будівничими справедливості та миру в своїй батьківщині», – закликав Святіший Отець, і в контексті завтрашнього свята Марії, Помічниці християн, скерував свої вітання також членам салезіянської чернечої родини, дякуючи за велику працю в Церкві серед молоді та побажавши «багато святих покликань».

Ініціатива Венедикта XVI

Щороку, вшановуючи Пресвяту Богородицю, Помічницю християн, католики світу об’єднуються в молитві за своїх співбратів у Китаї. «День молитви за Церкву в Китаї» проголосив Папа Венедикт XVI у «Листі до китайських католиків» від 2007 року. Він проводиться 24 травня, коли вшановується Пречиста Діва Марія, Помічниця християн, особливою набожністю до Якої відзначаються католики Китаю.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *