Представники молодіжних спільнот Львівської архиєпархії взяли участь у «Дні екологічного навернення»

У суботу 22 травня, у Львові, в Митрополичих садах Святоюрського комплексу, відбулась подія для молоді з різних спільнот Львівської архиєпархії УГКЦ – «День екологічного навернення».

«Ідеться передусім про те, як духовність може мотивувати більш чуйно ставитися до захисту нашого світу. Адже не можна займатися великими справами лише на основі науки без духовності, що здатна надихати нас, без внутрішнього імпульсу, який наснажує, мотивує, живить і надає значення нашій особистій чи спільнотній діяльності» (Laudato Si’, 216).

Як повідомляють організатори, під час події учасники дізнавались про зв’язок між християнською вірою і ставленням до довкілля, ділились духовним і практичним досвідом щодо особистих змін та спільнотних проєктів.

Подія розпочалася зі спільної молитви та благословення єпископа-помічника Львівської архиєпархії Володимира Груци.

Сам захід відбувся в рамках всесвітньої ініціативи «Тиждень Laudato Si’ 2021» – часу особливої уваги до ідей енцикліки Папи Франциска «Laudato Si’: про турботу за наш спільний дім». Ще й до того у Міжнародний день біорізноманіття.

Організатори: Комісія у справах молоді Львівської архиєпархії УГКЦ, Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, християнська екосвідома спільнота Laudato Si’ при деканаті душпастриських справ УКУ та Екологічна секція Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://ugcc.lviv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *