В Одесі ревакцинують військових медиків

Другу дозу вакцини від коронавірусу почали отримувати медичні працівники Військово-медичного клінічного центру Південного регіону та особовий склад підрозділів забезпечення. В перший день щеплюються близько 130 осіб. Надало препарат Міністерство охорони здоров’я.
Реакція на вакцинацію, загалом, вже стандартна – це підвищення температури тіла на другу добу після щеплення, біль чи почервоніння у місці ін’єкції та слабкість. Але вже за два дні організм повинен з цими симптомами впоратися.
Вакцини AstraZeneca-SKBio та AstraZeneca/Covishield мають однаковий склад і технологію виробництва. Тож, якщо людина отримала першу дозу індійської вакцини Covishield, то другу вона може отримати південнокорейської AstraZeneca-SKBio.
Військовослужбовці та співробітники госпіталю щиро радіють другому етапу вакцинації та зізнаються, що спочатку переживали – так само боялися побічних ефектів, реакції організму, втім зараз усі сумніви розвіялися.
Після другої дози вакцини кожен може отримати міжнародний сертифікат про щеплення, який діє відповідно до Міжнародних медико-санітарних норм.
У ВМКЦ стверджують, вакцинація відбувається, відповідно до плану. Препарат буде надано вчасно та в необхідній кількості.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *