Прикарпатців запрошують до Погоні на прощу родин

Комісія у справах родин і мирян Івано-Франківської архиєпархії запрошує 6 червня взяти участь у прощі родин до Монастиря отців василіан в Погоні.

Традиційно на цю прощу люди збираються цілими сім’ями, родинами, щоб подякувати Богові за все і попросити благословення та щасливого життя для своїх рідних, близьких та для України загалом.

Голова комісії у справах родини і мирян Івано-Франківської архиєпархії о. Юрій Прилепський, каже, що оговтуючись від локдауну і тотального карантину ми всі починаємо повертатися до звичного життя.

«Віримо, що Бог зволить і цього року ми проведемо прощу родин. Вона буде відбуватися 6 червня у Погоні – нашому давньому і славному відпустовому центрі, місці об’яви Пресвятої Богородиці у чудотворній іконі.  На Фейсбук-сторінці Погінського монастиря буде відбуватися онлайн-трансляція прощі. Тож всі, хто буде залишатися вдома, бо хворіє, чи боїться захворіти, зможуть долучитися онлайн. Хто захоче приїхати, закликаємо дотримуватися всіх вимог безпеки. Проща буде відбуватися просто неба, але ми просимо всіх бути максимально обережними і ставитися з повагою один до одного, виконувати всі карантинні норми: маски, дистанція», – закликає о. Юрій.

Цьогоріч на прощі для почитання виставлять мощі святого Валентина.

Кульмінацією прощі буде Божественна Літургія, яку очолить архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин. Урочистим моментом буде Чин благословення родин у ювілеї їхнього подружнього життя.

Голова комісії у справах родини і мирян Івано-Франківської архиєпархії переконаний, що кожен з нас має за що подякувати Богові: за подружжя, сім’ю, родину.

Варто зауважити, що після прощі розпочнеться конкурс на визначення найстаршого ювілейного подружжя. І якщо епідемічна ситуація дозволить, то вже незабаром відбудеться традиційний фестиваль сім’ї на якому відбудеться вручення Митрополичої грамоти найстаршому подружжю архиєпархії.

 Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *