Офіцери запасу тероборони Одещини взяли участь у планових навчальних зборах

На одному з полігонів Одещини пройшли планові навчальні збори з офіцерами запасу управління підрозділами територіальної оборони області. Їхня мета – підвищити рівень індивідуальної підготовки резервістів офіцерського складу, зберегти кадри та підвищити кваліфікацію підготовлених військовослужбовців, що звільнились з військової служби, брали участь у бойових діях та мають відповідну фахову підготовку. Фіналом зборів стане проведення штабних тренувань.
На збори залучалися виключно офіцери запасу, що входять до підрозділів територіальної оборони, тому окрему увагу на навчаннях приділили відпрацюванню навичок в управлінні підрозділом.
Упродовж тижня залучені до навчальних зборів пройшли повний цикл підготовки з вогневої, інженерної, медичної підготовки і тактики. Окрім того, мали можливість відпрацювати дії у групах відповідно до напрямків діяльності та військово-облікових спеціальностей.
Учасники зборів – люди різних професій, втім всїх їх об’єднує спільна мета, вдосконалення навичок військової справи і любов до Батьківщини.
Територіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період із спеціальними завданнями, зокрема посилення охорони та оборони важливих об’єктів і комунікацій, забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного оперативного розгортання військ, сил, підтримання правового режиму воєнного стану, боротьби з диверсійно-розвідувльними силами, та захисту державного кордону.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *