Представники Бундестагу побували у Широкиному

Німецькі парламентарі на чолі зі співголовою партії «Союз90/Зелені» паном Робертом Габеком під час свого візиту до сходу нашої країни мали можливість поспілкуватися з українськими захисниками та безпосередньо відвідати знищене російською агресією Широкине.
На території однієї з бригад високоповажні гості були ознайомлені з поточною ситуацією у районі проведення ООС та змогли пересвідчитися, з чиєю саме допомогою в одній з країн Європи вже сьомий рік поспіль точиться війна. На підтвердження наведеної інформації, представники Командування ОС продемонстрували залишки боєприпасів, вироблених в РФ і випущених ворогом у напрямку українських позицій.
Під час брифінгу іноземним гостям також розповіли про підступність російсько-окупаційних військ, нехтування ними норм гуманітарного права та будь-яких домовленостей і договорів.
Німецьких парламентарів супроводжував представник МЗС України, котрий наголосив на важливості подібних заходів.
Вона палка прихильниця зелених технологій та України. Адже за її ініціативою ще у довоєнний час вони активно впроваджувалися. Так, було побудовано установку із виробництва біогазу у Волновасі та споруджено вітрову електрогенеруючу станцію неподалік Широкиного.
За її словами, ці проекти вдасться реалізувати, але необхідно допомогти Україні у її нелегкій боротьбі.
Ще одна не менш важлива мета таких візитів – спростування ворожої пропаганди, котра активно тиражується у низці європейських країн.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *