Свято останнього дзвоника у Військово-морському ліцеї

У Військово-морському ліцеї відбулась урочиста церемонія останнього дзвоника. Вихованці навчального закладу отримали атестати про повну середню освіту та нагрудні знаки ліцеїстів. Тепер вони обиратимуть спрямування майбутнього фаху у військових вишах України. Втім, більшість з них вже визначилися.
Через карантинні обмеження важко розгледіти їхні посмішки, проте сяйво очей випускників ВМС неможливо приховати. 78 юнаків і дівчат у святкових одностроях прощаються з бойовим прапором ліцею, котрий за ці два роки став для них, без перебільшення, рідною домівкою.
На свято завітали почесні гості: представники Командування Військово-Морських сил, Військової академії, представники влади, духівництва, ветерани українського національного флоту, рідні й друзі ліцеїстів.
Практично всі випускники закладу вступатимуть до військових вишів.
Традиційний шкільний вальс, проходження урочистим маршем та світлини з найкращими друзями на згадку – здавалося б, звичне свято останнього дзвоника, але його відрізняє від тисяч інших не лише військовий однострій, а щирий поклик цих юних хлопців і дівчат стати на захист рідної землі.
У добру путь, надіє нашого флоту, надіє наших ЗС!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *