Стресові ситуації та їх наслідки обговорювали психологи силових відомств Одеси

Днями в Одесі відбувся масштабний міжвідомчий психологічний захід основною темою якого було попередження суїцидальної поведінки людей, що працюють в екстремальних умовах. Лікарі людських душ ділилися власним досвідом роботи та обговорювали шляхи подальшої співпраці.
Метою даного семінар-практикуму є обмін досвідом та вдосконалення знань і навичок щодо попередження надзвичайних подій серед персоналу, подолання психологічних наслідків стресового навантаження на особовий склад, збереження життя та здоров'я тих, хто виконує посадові обов’язки в умовах постійного напруження та уваги.
У залі зібралися представники Командування Військово-морських сил Збройних сил України, Головного управління ДСНС України в Одеській області та цивільні психологи і психіатри. Обговорювали напрямки допомоги тим, хто працює та несе службу в екстремальних умовах, адже дуже часто представники силових відомств виконують спільні завдання, а тому отримують і схожі психологічні травми.
Допомагали у проведенні семінару цивільні психологи Одеського університету ім. Мечнікова та Одеського співтовариства психологів «Антитренінг», які надають можливість військовим отримати новітні розробки сучасної української психології.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *