Як РФ буде мирних на Донбасі вбивати

21:42 30/05/2021

Залишилося кілька тижнів до зустрічі Путін Байден, а значить дано зворотний відлік чекістам. А значить, що роспропаганда, буквально з завтрашнього дня, почне активно включатися в роботу, особливо на окупованих.

Давайте трохи дамо по руках пропагандистам з рф заздалегідь, нехай спробують хоч щось зробити по-справжньому креативне (з цим у них проблеми, якщо шо).

Центр в TELEGRAM: https://t.me/mediarnbo

Центр в FACEBOOK: https://www.facebook.com/mediarnbo

Почнемо.

Приблизно за тиждень буде точкове загострення на фронті, таке відбувається завжди і постійно. Москва дасть команду бити з артилерії по ВСУ числа 6-10 червня. Не виключаю активні бої на Промці, в районі Мар’їнки. Але все це буде без мети, головне просто постріляти і показати, що тільки москва здатна вирішити проблему з бойовиками.

Тут чекісти використовують старий перевірений метод: самі придумали проблему, а взамін на вирішення проблеми, яку самі ж придумали (соррі за гру слів), зажадають поступок від Байдена. Це чиста тактика гопника, який загрожує побиттям (придумав проблему), а в обмін на те, що не битиме (вирішує проблему), вимагає телефон (поступка).

Одним словом, нічого нового, до цього вже звикли і це не супер-пупер раптова тактика.

Далі. Мирняк і обстріли мирняка на камери рос тв. Багато хто вважає, що це не потрібно москві, мовляв перед зустріччю з президентом Америки такі фінти вухами не потрібні. Правда, той, хто так вважає, трохи не розуміє хід думок і роспропаганди, і кремля – ​​россії потрібно кров з носу представити Україну, а точніше ВСУ, такими, які вбивають заради вбивства, максимально демонізувати. Тому жертви серед мирних будуть і це потрапить на камери рос тв

Думаю, десант пропагандистів-гру-шників, в числі стешина, котьонка, пегова, коца, висадиться в Донецьку максимум в середині цього тижня. Жертву, ритуальну, чергового “розп’ятого хлопчика”, громадськості роспропаганда пред’явить числа 10-12 червня – потрібно, щоб “тема пограла” і стала топовою. До цього часу грушники, які видають себе за журналістів з рф, проведуть консультації з місцевими колаборантами, щоб не було осічок як минулого разу, як в історії з недорозп’ятим хлопчиком, якого недоубив дрон-синхрофазотрон-дракон ВСУ.

Швидше за все, чекісти з рф використають тактику для сюжету трохи іншу, більш “креативну” – це не я зняв, це мені на пошту прислали відео “звірств ВСУ”, “наслідків обстрілу” і т п.

Причина – зовсім недавно, коли трапився епік фейл з дитиною, яка померла унаслідок звичайної “битовухи” і насиченості сходу України снарядами, і який не вдалося списати на ВСУ, проходила так звана “обкатка” нової методики: це не я зняв, це мені прислали; це не я зняв, це місцевий “військкор”.

Шпійони. Місцеві макаки, ​​динири або линири, неважливо, зловлять пару-трійку цивільних, які “зізнаються” в тому, що їм напишуть на папірці. Це підсвітиться все на федеральних каналах на росії, під соусом а-ля – Україна завербувала місцевих жителів, Україна не хоче миру і т п”.

Готовий посперечатися, що тези, які будуть озвучені “шпийонами”, будуть приблизно такого типу:

  • “Україна дала завдання підірвати водонапірну вежу”;
  • “Україна дала завдання підірвати бомбу серед мирних жителів”
  • “Спецслужби України дали мені завдання влаштувати вибух на заводі, фабриці, шахті, щоб спровокувати екологічну катастрофу”.

Мета подібних дій, так званих “зізнань” “шпигунів” – виставити Україну в потрібному для рф світлі – Україна = країна-терорист.

Епілог. Ваш хід, громадяни чекісти.

Шах.

Автор статті:
Фашик Донецький

ДЖЕРЕЛО

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *