«Добробут починається з нас»- отець Олег Федоренко, СДБ на зустрічі Молодіжного салезіянського руху

29 травня 2021 року відбулася підсумкова зустріч Молодіжного салезіянського руху перед літом. Подія відбувалася в приміщенні Ораторії св. Івана Боско у м.Винники, що поблизу Львова.

На початку програми з вступним привітальним словом до молоді звернувся голова Комісії у справах Молоді Львівської архиєпархії УГКЦ, отець Володимир Битюга.

Відтак основну науку для молоді провів отець Олег Федоренко, СДБ на тему «Кодекс Чеснот». Друга частина зустрічі була присвячена ідеям щодо реалізації соціальних ініціатив від молоді. Своїм досвідом створення та реалізації таких проєктів поділився Тарас Косар, координатор Офісу Розвитку СДБ: «Не бійтеся ділитися про свої ідеї з друзями та знайомими. Так ви зможете швидше зреалізувати ваші добрі справи».

Учасники були об’єднані в групи в котрих мали можливість напрацювати свої ідеї соціальних проєктів. Після командної роботи молодь мала змогу запрезентувати  свої напрацювання. Своїми порадами щодо цих проєктів ділилася Ірина Кінаш аніматорка з великим досвідом праці з дітьми та молоддю: «Об’єднуйте зусилля навколо проєктів,  обдумуйте скільки ресурсів вам необхідно залучити, щоб зреалізувати цю чи іншу добру справу».

Кульмінацією зустрічі став спільний Молебень до Пресвятої Богородиці. Також учасники мали можливість поспілкуватися та провести час в неформальній атмосфері.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://sdbua.net

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *