Краса подружжя. Молитовний намір Папи на червень 2021

Краса подружжя. Молитовний намір Папи на червень 2021
Святіший Отець присвятив свій молитовний намір на червень красі подружжя, яке він називає «вимогливою подорожжю», але в якій дружина й чоловік не є самотніми, «бо їх супроводжує Ісус».

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Чи є правдою те, як дехто каже, що молодь не хоче одружуватися, особливо в ці, такі важкі, часи?» – таким запитанням Папа Франциск розпочинає представлення молитовного намірення на червень, наголошуючи на тому, що «одружитися й ділитися життям – прекрасна річ».

Сьогодні мусимо визнати, що подружжя переживає не найкращі часи. Статистика сигналізує про значне зменшення кількості одружень, яке в багатьох країнах супроводжується зростанням віку, коли укладаються подружжя. Значно збільшується кількість розлучень, яка в деяких країнах сягає понад 50% пар.

«Це вимоглива подорож, іноді важка, часом складна, але варто насмілитись», – говорить Папа, вказуючи на те, що «в цій подорожі протягом усього життя дружина й чоловік не самотні; їх супроводжує Ісус».

У контексті п’ятиріччя Апостольського напоумлення «Amoris Laetitia» проводиться спеціальний рік, покликаний привернути увагу до теми сімейної любові як покликання та дороги до святості. Святіший Отець звертає увагу на те, що подружжя – це не просто «суспільний» акт, але «покликання, яке зроджується в серці, це усвідомлене рішення на все життя, яке вимагає особливої підготовки».

«Будь ласка, ніколи не забувайте про це. Бог має для нас мрію, має любов, і просить, аби вона стала нашою. Вчинімо нашою любов, яка є мрією Бога», – закликає Папа, підсумовуючи: «І помолімось за молодь, що готується за підтримки християнської спільноти до подружжя: щоб вони зростали в любові, щоб зростали в любові з великодушністю, вірністю й терпеливістю. Бо для любові потрібно мати багато терпеливості. Але воно того варте, чи не так?».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *