Папа призначив Нунція в Ізраїлі та Апостольського делегата в Палестині

Папа призначив Нунція в Ізраїлі та Апостольського делегата в Палестині
Досвідчений ватиканський дипломат Адольфо Тіто Ільяна, який представляв Святий Престол на чотирьох континентах, отримав нове призначення після шестирічного служіння в Австралії.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У четвер, 3 червня 2021 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив Апостольським Нунцієм у Ізраїлі та на Кіпрі, як також Апостольським Делегатом у Єрусалимі та Палестині дотеперішнього Апостольського Нунція в Австралії архиєпископа Адольфо Тіто Ільяну. Він замінить архиєпископа Леопольдо Джіреллі, якого в березні переведено до Індії.

Уродженець Філіппін, 73-річний архиєпископ Ільяна поступив на дипломатичну службу Святого Престолу 1984 року. Після праці в Апостольських нунціатурах в Ґані, на Шрі-Ланці, в Туреччині, Лівані, Угорщині та на Тайвані, у грудні 2001 року Іван Павло ІІ призначив його Апостольським Нунцієм у Папуа-Новій Гвінеї, а в січні 2002 року уділив єпископські свячення. Венедикт XVI 2006 року призначив його до Пакистану, а 2010 – до Демократичної Республіки Конго. В лютому 2015 року Папа Франциск призначив його Апостольським Нунцієм у Австралії, а тепер доручає місію в Святій Землі.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *