Підрозділи Обєднаних сил відпрацювали взаємодію в ході ведення бою та швидкої зміни обстановки

Впродовж тижня підрозділи угрупування військ Об’єднаних сил відточували бойову майстерність. Тренування проходили в умовах, максимально наближених до бойових.
Наземний, повітряний та морський компоненти відпрацьовували питання взаємодії в ході ведення бою та швидкої зміни обстановки.
За легендою маневрів підрозділи розвідки за кілька десятків кілометрів від узбережжя виявили корабельно-катерну групу умовного противника, що проводила тактичне розгортання та наближалася до місць висадки морського десанту.
– Наміром умовного противника було оволодіння опорними пунктами наших підрозділів і забезпечення висадки другої хвилі морського десанту, – зазначив командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За сигналом тривоги було піднято всі необхідні сили та засоби.
Вже на місці військовослужбовці швидко визначили точні координати кораблів і катерів задля нанесення вогневого ураження.
Першого удару умовному противнику завдали екіпажі гелікоптерів, які послідовно нанесли вогневе ураження кораблям ворожого десанту та створили сприятливі умови підрозділам десантно-штурмових військ за підтримки бронетранспортерів зайняти оборону вздовж берегової смуги.
Завершили тактико-спеціальні навчання дії малих броньованих артилерійських катерів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *