М’янма та Свята Земля в центрі уваги цьогорічної «Хвилини миру»

М’янма та Свята Земля в центрі уваги цьогорічної «Хвилини миру»
Міжнародний Форум Католицької Акції в річницю молитви за мир у Святіший Землі, що відбулася у Ватиканських садах 2014 року, запрошує піднести молитву за мир у світі.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Де б ти не перебував, зупинися, схили готову та прокажи молитву за мир, кожен згідно зі своєю релігійною традицією». Також і цього року Міжнародний Форум Католицької Акції звертається до християн і віруючих інших релігій, до всіх людей доброї волі, із запрошенням, яке повторюється вже кілька років поспіль. Йдеться про ініціативу «Хвилина задля миру», яка покликана оживити досвід історичної зустрічі, яка з ініціативи Папи Франциска відбулася у Ватиканських садах 8 червня 2014 року. Того дня до Ватикану, на запрошення Глави Католицької Церкви, оголошене під час його паломництва до Святої Землі, прибули Президенти Ізраїлю та Палестини, а також Константинопольський Патріарх Вартоломей І, щоб провести міжрелігійну молитву за мир.

Ідея полягає в тому, щоб 8 червня о 13:00 перервати свою діяльність присвятити принаймні хвилину часу молитві за мир, яка стає цілодобовою, оскільки повторюється щогодини в кожному часовому поясі. Цього року ініціатори особливо заохочують молитися за мир у М’янмі та Святій Землі, як також за чимало інших частин світу, які потерпають від конфліктів і насильства. Запрошення звернене як до окремих осіб, так і до різних груп і може стати нагодою для проведення цього дня тематичних зустрічей, використовуючи соціальні мережі та засоби комунікації, беручи до уваги обмеження, які досі існують з огляду на пандемію.

Починання підтримав Папа Франциск, який після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 6 червня, серед іншого, сказав: «Післязавтра, у вівторок, 8 червня, о 13:00 міжнародна Католицька Акція заохочує присвятити “хвилину задля миру”, кожен згідно з власною релігійною традицією. Молімося особливо за Святу Землю та М’янму».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *