Тернопільські журналісти відзначили своє професійне свято прощею до Зарваниці

У неділю, 6 червня, працівники медійної сфери Тернопільщини з нагоди свого професійного свята взяли участь у V професійному паломництві журналістів до Зарваниці.

Духовна мандрівка розпочалася в парафіяльному храмі Пресвятої Трійці та Покрови Пресвятої Богородиці, де з журналістами зустрівся декан Зарваницький о. Володимир Топоровський. Він ознайомив паломників з історією виникнення відпустового місця. Після спільної молитви перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої учасники відправилися до Марійського духовного центру.

Головною подією паломництва стала Архиєрейська Божественна Літургія, яку на подіумі МДЦ очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк у співслужінні з ректором Марійського духовного центру о. м. Володимиром Фірманаом, сотрудником о. Андрієм Шалаєм, прессекретарем Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Олегом Харишиним. Після богослужіння митрополит Василій щиро привітав прочан з нагоди Дня журналіста.

У каплиці над джерелом відбулося освячення води, також митрополит Василій кожному учаснику паломництва уділив архиєрейське благословення та подарував пам’ятні іконки Богородиці. На завершення духовної подорожі відбулася спільна молитва на Хресній дорозі та в Українському Єрусалимі.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *