В Одесі відбувся турнір з плавання серед військових вишів

Це не лише корисно, але й красиво. Плавці й плавчині відстоювали спортивну честь своїх ВВНЗ, а інші учасники – військових частин і підрозділів під час змагань на Кубок начальника Інституту ВМС НУ «ОМА».
Турнір з плавання на кубок начальника Інституту ВМС проводиться з 2018 року, але цьогоріч організатори вирішили розширити формат заходу.
Змагання стали міжвидовими і міжвідомчими. Учасники змагалися у командах та індивідуально у таких вправах: запливи вільним стилем та брасом на 100 метрів, естафета 4 по 50 метрів різними стилями.
Окрім того, проведення таких змагань сприяє і міжнародним спортивним досягненням ЗС.
Начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов розповів, що плавання є фундаментальним і професійно-орієнтованим видом спорту і розділом фізичної підготовки для військовослужбовців Збройних сил, і безпосередньо для військовослужбовців Військово-морських сил, базовим видом спорту для військово-морського п’ятиборства, який входить до переліку видів спорту Міжнародної Ради військового спорту.
Переможці змагань отримали цінні подарунки, кубки та грамоти, але головними нагородами, для всіх без винятку учасників, – став отриманий досвід і море яскравих вражень та позитивних емоцій.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *