Вісімнадцятеро випускників Тернопільської вищої духовної семінарії імені Йосифа Сліпого отримали дипломи

Святковим богослужінням та врученням дипломів у Марійському духовному центрі «Зарваниця» завершилося навчання вісімнадцяти випускників Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого. Урочистості з нагоди завершення непростого шляху до священничого покликання відбулися в суботу, 5 червня.

За доброю традицією святкування розпочалося Архиєрейською Божественною Літургією, яку в малій базиліці Зарваницької Матері Божої очолив  архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк. Разом із ним співслужили ректор ТВДС о.  Іван Римар,  віцеректор о. Володимир Ковалковський,  викладачі й духівники Тернопільської семінарії. Участь у Літургії  взяли студенти сьомого курсу, їх рідні та близькі, складаючи в цей особливий день подяку Зарваницькій Богородиці  за Її заступництво й покров.

На завершення митрополит Василій побажав випускникам завжди виявляти набожність до Пресвятої Богородиці, адже Вона ніколи не забуває про своїх улюблених дітей, бути ревними та добрими священниками. Також архиєрей подякував матерям і батькам за молитву, яку вони складали за своїх дітей та їхні покликання. Після богослужіння відбулося вручення дипломів та привітання випускників.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *