#ПапаЛьвів20: львів’яни запрошують долучитися до святкування двадцятиліття візиту Івана Павла ІІ

У період з 13 до 27 червня у Львові з нагоди двадцятиліття візиту святого Папи Римського Івана Павла ІІ відбудеться низка святкових заходів, що пройдуть під гаслом: «Не бійтеся бути святими».

Від імені пресслужби Курії Львівської архиєпархії ласкаво запрошуємо усіх, хто бажає, у соціальних мережах поділитися своїми спогадами та світлинами про дні візиту Святішого Отця до України, використовуючи кілька інструментів соцмереж.

Усі дописи у соціальних мережах заохочуємо позначати хештегом #ПапаЛьвів20.

По завершенні святкувань найцікавіші спогади будуть відібрані й опубліковані на сайті Львівської архиєпархії. Англомовний відповідник хештегу – #PopeLviv20.

Також користувачі соціальної мережі «Фейсбук» мають можливість встановити рамку на свою світлину профілю.

Програму заходів та іншу цікаву інформацію, пов’язану з приготуванням відзначення двадцятиліття візиту Івана Павла ІІ, можна переглянути на фейсбук-сторінці церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

Пригадаємо, що у червні 2021 року Україна святкує двадцятиріччя візиту Папи Римського Івана Павла ІІ до України. Під час перебування у Львові Святіший Отець проживав у Митрополичих палатах Святоюрського комплексу, провів зустріч з молоддю, освятив місце під будівництво Духовної семінарії Святого Духа УГКЦ та Українського католицького університету.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://ugcc.lviv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *