Вебінар, присвячений роздумам над втіленням «Amoris Laetitia»

Вебінар, присвячений роздумам над втіленням «Amoris Laetitia»
Дикастерія у справах мирян, сім’ї та захисту життя організовує онлайн-форум, під час якого обговорюватимуть досвід та перспективи втілення Апостольського напоумлення Папи Франциска «Amoris Laetitia».

Світлана Духович – Ватикан

«Amoris Laetitia: на якому етапі втілення перебуваємо? Стратегії для душпастирського застосування Апостольського напоумлення Папи Франциска», – таку тему має онлайн-форум, організований Дикастерією у справах мирян, сім’ї та захисту життя, що відбудеться від 9 до 12 червня 2021 року. У комюніке організаторів зазначається, що цей захід проводиться з нагоди року «Сім’я Amoris Laetitia» та повинен стати «часом діалогу в синодальному стилі щодо досвіду та перспектив здійснення Апостольського напоумлення та спрямований на сприяння втіленню Amoris Laetitia в душпастирському та місіонерському ключі».

До участі у вебінарі запрошені відповідальні за сімейне душпастирство Єпископських Конференцій, асоціації та міжнародні церковні рухи. Сесії форуму ґрунтуватимуться на досвіді, яким поділяться представники різних церковних дійсностей, та будуть присвячені таким темам як приготування до подружжя, вишкіл супровідників, виховання дітей, подружня духовність, сімейна місійність, а також душпастирські шляхи супроводу, розпізнавання та інтеграції уразливостей сім’ї.

В комюніке зазначається також, що беручи до уваги ситуацію з триваючою пандемією, форум відбудеться у формі вебінару. Цей спосіб, як зазначають організатори, дозволить великій кількості людей з усього світу приєднатися до цього заходу: приблизно 350 делегатів, що представляють 70 єпископатів та понад 30 міжнародних асоціацій та рухів, зареєструвались на участь у форумі. Наприкінці кожного дня форуму Дикастерія у справах мирян, сім’ї та захисту життя публікуватиме короткі підсумки праці форуму на веб-сайті www.amorislaetitia.va, а також на www.laityfamilylife.va.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *