У Лісабоні обрали нового Координатора Капеланії УГКЦ у Португалії

У Лісабоні відбулась зустріч Капеланії УГКЦ у Португалії і вибори координатора. На події були присутні Президент організації Obra Catolica у Португалії Євгенія Коста Кварезма (Eugenia Costa Quaresma) і команда Пасторально-міграційного відділу на чолі з Владикою Степаном Сусом.

Новим Координатором Капеланії УГКЦ у Португалії обрали о. Гавриїла Тимчика. А його помічниками – о. Сільвіо Литвинчука та о. Тараса Гайвонюка.

Цього ж дня Голова ПМВ разом з новообраним координатором Капеланії УГКЦ у Португалії  та його асистентами зустрілись з єпископом відповідальним за міграцію при Конференції Єпископів Португалії Даніелем Баталья Енрікес (Don Daniel Batalha Henrigues).

Владика Степан представив португальському єпископу нового Координатора та його асистентів і подякував Конференції єпископів за турботу та всіляку підтримку для вірних УГКЦ, які перебувають у Португалії.

Даніель Баталья Енрікес у відповідь подякував Голові ПМВ за працю, яку він робить як для вірних своєї Церкви в Португалії, так і для всіх вірних УГКЦ, які перебувають за межами рідного країни. І підкреслив, що люди дуже потребують такої турботи з боку Церкви.

У зустрічі також взяли участь  Євгенія Коста Кварезма та команда ПМВ. 

pmv.ugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *