У Миколаєві тривають збори військового резерву тероборони

Командно-штабними тренуваннями і підбиттям підсумків цього тижня завершуються планові збори військового резерву тероборони у Миколаєві. На навчаннях було задіяно понад 200 офіцерів. Головне завдання – відпрацювання злагодженості та заходів з охорони й оборони Миколаївської області батальйонів ТРО.
Збори розпочалися з прийому особового складу, розселення, проведення інструктажу. Кожен отримав військову форму, склав присягу, пройшов первинну підготовку. Весь поточний, і частину наступного тижня офіцери, розділені на групи, вдосконалюють військові навички і навчаються воєнному мистецтву, аби спільно відпрацювати командно-штабні навчання з управлінням бригади і батальйонів тероборони у фіналі зборів.
Відповідно до процедури, всі призвані резервісти задіяні за штатним призначенням.
Наступного дня збори військового резерву Миколаївщини перейшли до активної фази – спочатку індивідуальної підготовки з проведенням практичних стрільб, а згодом і групових тренувань в навчальному таборі. До їх обов'язкових видів належать: вогнева підготовка, топографія, тактична медицина та інженерно-технічна справа. Навчання проходили у тренінг-центрі поліції в одному з мікрорайонів Миколаєва.
Головним завданням цих зборів є проведення командно-штабних тренувань із управліннями, мета ж – відпрацювання заходів з охорони й оборони Миколаївської області.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *