Папа призначив нового Префекта Конгрегації в справах духовенства

Папа призначив нового Префекта Конгрегації в справах духовенства
Дикастерію очолить корейський єпископ Лазар Ю Хун Сік, а до його прибуття її і далі провадитиме кардинал Беніаміно Стелла.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У п’ятницю, 11 червня 2021 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив Префектом Конгрегації в справах духовенства Преосвященного Лазаря Ю Хун Сіка, дотеперішнього Ординарія дієцезії Теджону, що в Південній Кореї. Святіший Отець підніс його до архієпископської гідності, зберігаючи титул єпископа-емерита Теджону.

Водночас, Папа розпорядився про те, щоби кардинал Беніаміно Стелла, який очолює Конгрегацію від вересня 2013 року, і далі виконував це служіння, доки новий Префект не вступить у посаду. Кардиналові Стелі в серпні виповнюється 80 років життя, що є граничним віком для кардиналів, які очолюють відомства Римської Курії.

Єпископ Ю Хун Сік народився 1951 року, наприкінці 1979 року рукоположений у священики в Теджонській дієцезії, в якій 2003 року став єпископом-коад’ютором, а через два роки – правлячим єпископом. У серпні 2014 року приймав Папу Франциска, який прибув на азійську зустріч молоді, що відбувалася в санктуарії в Солмое, що на території цієї південнокорейської дієцезії.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *