Представники УГКЦ взяли участь в обговоренні документа «Напрямки відзначення Світового дня молоді у місцевих Церквах»

Заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о. Роман Демуш і представниця Молодіжної комісії єпархії Чикаго Лілія Семко взяли участь у міжнародній конференції, організованої «Dicastery for Laity, Family and Life» у рамках обговорення нового документа «Напрямки відзначення Світового дня молоді в місцевих Церквах», до якого приєдналося дві сотні учасників з усього світу.

Під час зустрічі представники УГКЦ ознайомили учасників із основними ініціативами, орієнтованими на молодь, які відбуваються в нашій Церкві.

― Квітна неділя ― особливий день уваги всієї церковної спільноти до молоді. З цієї нагоди Глава нашої Церкви вже впродовж десятиліття пише особливе послання до молоді, яке стає орієнтиром для молодіжного душпастирства на весь рік. Також тисячі молодих людей у молитві та паломництві зустрічаються на Всеукраїнській прощі у Зарваниці. Ще один масштабний захід, який єднає молодь і глобальну УГКЦ, даючи можливість зустрічі,― Фестиваль «Вітер На-Дії», який є «святом віри», ― наголосив отець Роман Демуш.

Окрім цього в межах заходу прозвучало заохочення молоді всього світу долучитися до І Всесвітнього дня людей похилого віку, який цьогоріч вперше відзначатимуть 25 липня. «Я є з тобою по всі дні» ― це тема і гасло цього дня, який проголосив Папа Франциск, закликавши молодь усього світу розпізнати бабусь та дідусів у кожній особі похилого віку. Конгрегація мирян, родини і життя закликала цього дня організувати богослужіння для старших людей у катедральних храмах усього світу, а молодіжним спільнотам ― послужити їм.

dyvensvit.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *