В Одесі відбулися збори з офіцерами-психологами

В Одесі за сприяння Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗС України відбулися збори з офіцерами-психологами та офіцерами з мпз частин і підрозділів ВМС. Які питання розглядалися під час заходу, дізнавалися наші кореспонденти.
Учасники заходу були об’єднані спільною метою – віднайти шляхи вдосконалення своєї професійної діяльності. Офіцери-психологи й офіцери МПЗ обмінювалися досвідом та обговорювали наявні проблемні питання.
Останнє потребує чимало часу та зусиль. Для відновлення військовослужбовців – учасників бойових дій наразі застосовуються стандартизовані алгоритми, які подібні до тих, що використовуються у країнах-членах НАТО.
Пандемія короно вірусної інфекції внесла суттєві корективи щодо запланованих заходів підготовки психологів, але застосовуючи сучасні методи і засоби зв’язку, робота все ж не зупинялася.
За останні кілька років вдалося досягти певних успіхів у підготовці військових психологів.
Друга частина зборів відбувалася у форматі круглого столу, під час якого, серед іншого, присутні долучилися до розробки Етичного кодексу військового психолога.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *