Владика Миколай Бичок на австралійській землі відслужив свою першу Літургію

В переддень празника Вознесіння ГНІХ, владика Миколай Бичок, Єпарх Мельбурнської єпархії верховних апостолів Петра і Павла в Австралії, Новій Зеландії і Океанії, очолив Велику Вечірню з Литією, у храмі святого апостола Андрея Первозваного у місті Сіднеї.

В сам день свята архиєрей вперше відслужив Архиєрейську Божественну Літургію на Австралійській землі. Службу Божу разом із єпископом співслужили: настоятель храму  митрофорний протоієрей Симон Цкуй та сотрудники о. Олег Стефанишин, о. Юстин Макдонель і о. Лаврентій Фут, ЧП. 

У проповіді владик Миколай наголосив, що “празник Вознесіння Господнього на перший погляд виглядає  сумним, бо Христос у видимий спосіб залишає апостолів; але одночасно є і радісним святом, бо Господь показує головну мету нашого життя, яким є небо. Слід пам’ятати, що в дорозі до неба ми не самі – Господь є з нами в Своєму Слові та в Святих Тайнах”.

На завершення Владика Миколай подякував настоятелю храму о. Симону а також двом його сотрудникам за ревне служіння в Божому Винограднику. Згодом архиєрей звернувся до всіх вірних зі словами вдячності за молитву та підтримку.

Опісля всі присутні могли поспілкуватися зі своїм єпископом. Для кожного це була велика радість, адже й вірні чекали на зустріч зі своїм пастирем. Нехай Господь благословить та провадить всю Мельбурнську Єпархію верховних апостолів Петра і Павла в Австралії, Новій Зеландії і Океанії.

Слід відзначити, що після прибуття до Австралії, 25 травня, владика Миколай перебував на 14-ти денному карантині.

Як ми повідомляли, 7 червня 2020 року, у свято П’ятдесятниці, Чин архиєрейської хіротонії правлячого єпископа єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні (Австралія) Миколи Бичка для українців Австралії, Нової Зеландії, та країн Океанії здійснив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. Хіротонія відбулася в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові.

Перед тим через пандемію коронавірусу, щоб не наражати людей на небезпеку, було змінено дату його хіротонії, яка попередньо планувалася на 26 квітня 2020 року.

Департамент інформації УГКЦ

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *