Перед тим як майбутнє…

Нашим співрозмовни…

Я мрію, навчаю, пишу…

Сьогодні ми виріши…

Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

«
»

Про нас

СНІП – український громадсько-політичний та культурно-релігійний інформаційний ресурс, заснований в Харкові з метою поширення якісних публіцистичних, аналітичних, інформаційних, літературних матеріялів в медійному просторі. Інформаційний ресурс СНІП розташований в мережі Інтернет за адресою: http://snip.net.ua.

Сайт СНІП розміщує цікаву, актуальну інформацію як безпосередньо з місця подій, так і реакцію на ці події, інтерв’ю, коментарі тощо. СНІП є офіційним ресурсом газети “Український простір”, видання якої в паперовому форматі зупинилося у жовтні 2012 року, проте діяльність газети продовжується, редакція “Українського простору” виробляє журналістські матеріали в електронному форматі та розміщує на цьому сайті.

Ресурс включає в себе окрім текстів та графічних зображень і світлин також відеоматеріяли та звукові записи, авторські права на матеріяли котрих офіційно належать інформаційному ресурсу СНІП.

Відеосюжети, створені нашими співпрацівниками, викладаються за допомогою відеосервера Ютуб та оприлюднюються на офіційному сайті СНІП.

Назва СНІП перегукується з виданням початку ХХ ст. за редакції Миколи Міхновського та одноіменним виданням кінця ХХ ст. Харківської Спілки Української Молоді. Одночасно назва сайту є абревіатурою слів “спостереження, новини, інтерв’ю, постаті”.

Інформаційний ресурс СНІП відкритий до співпраці з журналістами та соціально активними громадянами з метою оприлюднення якісних, змістовних матеріялів.