20 липня стартують багатонаціональні військові навчання «Репід Трайдент/Сейбр Гардіан-2015»

У понеділок, 20 липня, на території центрального військового містечка Міжнародного центру миротворчості та безпеки академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Яворівському районі Львівської області розпочнуться чергові -наймасштабніші міжнародні військові навчання на теренах нашої країни у 2015 році – «Репід Трайдент/Сейбр Гардіан-2015».

Навчання буде відкрито урочистою церемонією підйому прапорів України та Сполучених Штатів Америки. Про це повідомили у прес-службі МОУ.

Цього року у навчаннях приймуть участь понад 2 тисячі військових із 18 країн світу. Під час занять на навчальних ділянках залучатиметься бронетехніка, проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації тощо.

Довідка ІАЦ:

Навчаннями «Репід Трайдент» керує Об’єднаний комітет начальників штабів, планування проводиться під патронатом Європейського командування армії США в Європі. У навчаннях приймають участь підрозділи армії США, які розміщені в Європі.

Минулого року Спільні американсько-українські навчання також пройшли на військовому полігоні в Центрі забезпечення безпеки (IPSC) в Яворові, Україна з 15по 26 вересня. Торік у навчаннях взяли участь 15 країн світу із залученням близько 1300 чоловік. Багатонаціональний міжнародний батальйон відпрацьовував  проведення миротворчих операцій і забезпечення стабільності.

У навчаннях приймали участь Збройні сили України, Азербайджану, Болгарії, Канади, Грузії, Німеччини, Великобританії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Іспанії та США.

Цього року «Репід Трайдент» триватимуть з 20 до 31 липня. 

 

Навчання Rapid Trident покликані сприяти регіональній стабільності та безпеки, зміцнення потенціалу партнерства та зміцнення довіри і поліпшення взаємодії між військами США в Європі, сухопутними військами України, учасниками програми «Партнерство заради миру» та іншими країнами-партнерами НАТО. Цей захід міжнародного військового співробітництва є надзвичайно важливим для системи національної безпеки України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *