Юрій Севрук прокоментував заяви окремих громадських активістів щодо запровадження системи тестування
Останнім часом з боку окремих громадських активістів звучать безапеляційні звинувачення і лунає відверта дезінформація щодо питання проведення реформування органів прокуратури. Розповсюджуються безпідставні та необґрунтовані звинувачення першого заступника Генерального прокурора України Ю. Севрука у «спротиві» проведення реформування прокуратури і запровадження системи тестування під час проведення конкурсу на зайняття посад керівників місцевих прокуратур.
У зв’язку з цим Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України повідомляє про наступне.
За результатами опрацювання 4702 тестових завдань під особистим керівництвом першого заступника Генпрокурора Ю. Севрука групою із більш ніж 40 працівників центрального апарату Управлінню реформ Генеральної прокуратури було надано пропозиції про виключення понад 600 тестових завдань у зв’язку з невідповідністю їх вимогам чинного законодавства або правилам тестування та запропоновано внести зміни до майже однієї тисячі завдань.
Управління реформ врахувало всі зазначені пропозиції та 21 серпня 2015 року тестові завдання були затверджені Генеральним прокурором України. Вказане дозволило успішно провести перший етап відкритого конкурсу на зайняття посад керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників.
Також інформуємо, що 14 серпня 2015 року заступник Генерального прокурора України Д. Сакварелідзе у телеефірі Громадського телебачення повідомив, що він погоджується з думкою Ю. Севрука, і що дійсно тестові завдання на знання законодавства потребують перевірки в підрозділах центрального апарату Генеральної прокуратури України, після чого вони будуть затверджені 21.08.2015 і на 05.09.2015 заплановано проведення конкурсу.
Тому будь-яка інформація з боку окремих громадських активістів про нібито перепони у проведенні реформування органів прокуратури є неправдивою та розцінюється як намагання дискредитувати проведення чотирирівневого відкритого конкурсу на зайняття посад керівників місцевих прокуратур, а також підняти рейтинг громадської організації, що суперечить самій ідеї боротьби з корупцією.
Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України