СБУ блокувала незаконне провезення до «ЛНР» бензину та м’яса

На Луганщині співробітники СБУ затримали бензовоз, який намагався провезти  до «ЛНР» 21,3 тонни бензину марок А-92 та А-95 на суму 345 тисяч гривень

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

У районі села Комишуваха Попаснянського району Луганської області співробітники спецслужби затримали бензовоз, який намагався доставити на територію контрольовану «ЛНР» 21,3 тонни бензину марок А-92 та А-95 на суму 345 тисяч гривень.

Затриманий бензовоз, що прямував до «ЛНР»hromadskeradio.org

Спроби незаконного переміщення через лінію зіткнення продовольчих товарів та м’ясопродуктів блокували поблизу сіл Семігір’я, Кодима, Олександрово-Калинове та селища Новотроїцьке на Донеччині, а у Луганській області вантаж було зупинено в районі села Врубівка Попаснянського району.

М’ясо провозили з грубим порушенням санітарних нормhromadskeradio.org

Загалом вилучено понад 10 тонн продукції на загальну суму більш ніж півмільйона гривень. 

Триває перевірка походження товарів.

Співробітники спецслужби у складі мобільних груп продовжують активну фазу протидії незаконному переміщенню товарів для потреб терористичних організацій «ДНР/ЛНР». 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *