InformNapalm відповів Пєскову: “Наші публікації – шокова терапія”

Вчора журналісти медіапроекту “Нинішній час” (англ. Current Time, рос. “Настоящее время”) взяли у нас коментар щодо реакції прес-секретаря президента РФ Пєскова на інформацію про цикл ультимативних публікацій з даними російських пілотів, що беруть участь у бомбуванні сирійських міст.
На сайті “НЧ” матеріал вийшов скороченим, тому публікуємо повний текст інтерв’ю.

Оригінал ультиматуму: https://ua.informnapalm.org/vstanovleno-ekipazh-su-24m-z-bortovym-26-nasha-vidpovid-na-provokatsiyu-rosijskyh-terorystiv/

Запитання журналіста “НЧ”:

1) Пєсков відреагував на вас, на ваші публікації? У чому суть ультиматуму? Це інформвійна чи інформтероризм?

2) Скільки ще інформації про льотчиків у вас є? Ви боїтеся російських спецслужб?

3) Чи означають слова Пєскова, що і всі інші публікації про військових, в тому числі на Донбасі, він визнав? Чи відрізнялася методика?

Відповіді:

Пєсков відреагував на вас, на ваші публікації?

1.1. Так, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков ясно  відреагував на наші матеріали. І не лише він. Одразу після оголошення та введення в дію ультиматуму в російських ЗМІ з’явилися статті з осудом та погрозами. Однак ми помітили, що мас-медіа Росії бояться як вогню навіть згадувати назву InformNapalm. Вони використовують вислови “один сайт”, “в українських медіа” і под. Мабуть, вони не хочуть, щоб читачі самі зайшли і оцінили опублікований нами фактаж як про війну в Сирії, так і, передусім, про війну на Донбасі. Адже саме в наших матеріалах про Донбас є докази участі кадрової російської армії. Фактично, докази російсько-української війни.

У чому суть ультиматуму?

1.2. Суть нашого ультиматуму – зупинити злочини кремлівсько-терористичних сил в Україні та за її межами. Ми нав’язали міжнародним злочинцям гру: кожне порушення об’єднаними російсько-сепаратистськими силами режиму припинення вогню на Донбасі тягне за собою нову публікацію ‪#‎OSINT‬-розслідувань про Сирію. З вказаними іменами, прізвищами, фотографіями, бортовими та реєстраційними номерами літаків. Простіше кажучи, всіх фактів, пов’язаних зі злочинами російських пілотів під час військової операції.

Це інформвійна чи інформтероризм?

1.3. Глобально – ми ведемо точкову інформаційну війну. Політичні очільники РФ давно розв’язали не тільки військовий, але й інформаційний терор як проти України, так і проти власного народу. На жаль, мало хто з росіян це усвідомлює. Ще менше тих, хто готовий з цим боротися. Наші публікації – це шокова терапія, покликана збудити людей, уражених інформаційним вірусом, і вивести їх зі створеної Кремлем матриці. Нам чужі методи терору. Інакше ми публікували б дані всіх без винятку російських пілотів. Але, як бачите, ми розкриваємо тільки тих, хто скоює військові злочини проти мирних сирійських громадян. А це багато про що говорить.

Скільки ще інформації про льотчиків у вас є?

2.1. У нас є вся інформація про пілотів 120-го та 47-го змішаного авіаційного полку, а також про авіабазу 6980.
Ми постійно перевіряємо та доповнюємо зібрані дані щодо участі конкретного військовослужбовця у виконанні злочинних наказів проти мирного населення Сирії.

Ви боїтеся російських спецслужб?

2.2. Ми не відчуваємо страху перед російськими спецслужбами, адже обов’язок кожної людини – боротися і відстоювати справедливість. Кремль давно і підло веде війну проти кожного українця: наших громадян викрадають, вбивають, залякують, репресують. Обов’язок кожного – боротися за волю й незалежність своєї країни, свого народу. Ми ж боремося на тих фронтах, де змогли знайти найбільш ефективне застосування своїм здібностям і своїм знанням.

Чи означають слова Пєскова, що й усі інші публікації про військових, в тому числі на Донбасі, він визнав?

3.1. Певно що так, можна вважати, що заяви Пєскова та низки інших офіційних осіб Кремля – це агонія. Вони почали робити нерозумні помилки, отже, у них здали нерви. Навіть не називаючи прямо наш ресурс, вони дали зрозуміти, що спосіб виявлення військових злочинців – чи вони в Сирії, чи на Донбасі – дуже ефективний. Вони зіштовхнулися з чимось незвичним для розвідників старої школи, вони не знають, як з цим боротися, і їм страшно. І довго закривати очі на зібрані факти вони не зможуть. Їм доведеться давати публічні пояснення під тиском світової спільноти.

Чи відрізнялася методика?

3.2. Методика збору та обробки інформації з відкритих джерел завжди індивідуальна. Звісно, є базові речі, та підхід завжди ситуативний. Інформація – це як ноти, які у вмілих руках можуть перетворитися на музику, здатну згодом стати класикою. Ми сподіваємося, що InformNapalm уже став для багатьох класикою бойового застосування розвідки відкритих джерел.

Джерело Roman Burko

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *