Німеччина до кінця року може зареєструвати 1 млн шукачів притулку

Німеччина до кінця року може зареєструвати 1 млн шукачів притулку

  • 8 грудня 2015


EPA

Ангела Меркель зазнала шквалу критики через політику “відкритих дверей” для сирійців

За перші 11 місяців 2015 року Німеччина зареєструвала у себе понад 964 тисячі шукачів притулку. Відтак до кінця року влада очікує зареєструвати понад мільйон людей.

Кількість новоприбулих не зменшується попри настання холодної пори: у листопаді до Німеччини потрапили рекордні 200 тисяч мігрантів.

У серпні канцлерка країни Ангела Меркель заявляла, що Німеччина очікує прийняти у себе 800 тисяч біженців у 2015 році.

При цьому деякі документи, що потрапили до журналістів у жовтні, свідчать про те, що уряд країни очікував на приїзд 1,5 млн мігрантів.

Німеччина прийняла у себе найбільшу кількість біженців, аніж будь-яка інша країна Європи.

Водночас не всі шукачі притулку у результаті отримують статус біженця, і кількість успішних заявок варіюється у кожній країні. Так в Угорщині минулого року лише 10% мігрантів отримали офіційний статус біженця, хоч ця країна – одна із лідерів за кількістю поданих прохань.

Getty

Лише 42% шукачів притулку у Німеччині отримують від уряду країни офіційний статус біженця

У Німеччині минулого року притулок отримали 42% його шукачів, тоді як у Швеції – 77%. В середньому у Європі статус біженця отримують 45% із тих, хто його просить.

При цьому цьогоріч кількість мігрантів, які прибули до Німеччини, перевищила минулорічні показники у чотири рази. І хоч дані за листопад не диференційовані за національністю новоприбулих, у минулі місяці найбільше мігрантів прибули із Сирії – понад третина.

Міністр внутрішніх справ країни у понеділок заявив, що час розгляду заявок на надання притулку скоротився в середньому із семи місяців у 2014 році до

п’яти місяців цього року.

Тим часом у Агентстві ООН з питань біженців заявили, що кількість мігрантів, які перетинають Середземномор’я на шляху до Європи у листопаді упала більш як на третину – здебільшого через погану погоду та жорсткішу

політику Туреччини щодо

перемитництва.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *