Культогляд: як економить Джей Ло
Культогляд: як економить Джей Ло
- 8 січня 2016
AP
Виявляється, Дженніфер Лопес слідкує за знижками й інкогніто відвідує стокові магазини
Заощадлива Дженніфер Лопес, щедрий та оскароносний Едді Редмейн та комік з ностальгією Баррі Хамфріс – в культогляді британської преси.
У пошуках знижок
Виявляється, світова поп-зірка Дженніфер Лопес любить купувати одяг в магазинах, які пропонують серйозні знижки, інформує Daily Mail.
Таке неймовірне зізнання вона зробила в ефірі популярного американського ток-шоу – при цьому була вдягнена у вбрання за 12 тисяч доларів.
“Так, я люблю шопінг. Полюбляю місця зі знижками. Мені подобається компонувати-змішувати одяг”, – розказала співачка.
Коли ведучий поцікавився, чи люди не непритомніють, коли бачать зіркову відвідувачку у крамниці для простих смертних, вона запевнила, що дуже добре маскується і впізнати її неможливо.
Важко повірити, що у Дженніфер є час ходити по магазинах, сумніваються журналісти, адже наразі вона не лише виконує роль судді на талант-шоу “Американський ідол”, а й знімається в поліцейський драмі “Відтінки блакитного” та готується до концертів у Лас-Вегасі.
Запрошення виступати там вона називає “великим привілеєм” і радіє, що у більш камерному лас-вегаському залі можна “щовечора бути іншою, спонтанною”.
А ще про тимчасовий переїзд до “міста гріха” мріє мама співачки – Гваделупа Родрігес, яка колись виграла на ігрових автоматах більше двох мільйонів доларів, нагадує видання.
Допомога на житло
AFP
Едді Редмейн допомагає колегам-початківцям
Британець Едді Редмейн – не лише надзвичайно талановитий актор, а ще й щедра людина, пише Guardian.
Річ у тім, що минулорічний володар Оскару за найкращу чоловічу роль у стрічці про вченого Стівена Гокінга час від часу фінансово допомагає колегам по цеху, які тільки починають свій шлях.
“Я отримую листи від людей, які хочуть вчитися в театральній школі і яким треба заплатити за винаймане житло. І я періодично це роблю, бо в Лондоні життя – дороге до неможливого”, – розповідає актор.
Газета нагадує, що сам Едді Редмейн, який закінчував Ітонський коледж, не вчився на актора. Але у нього був викладач акторської майстерності, з яким він і досі підтримує стосунки і в якого часто просить поради, коли готується до ролі.
До речі, його новий персонаж у кінофільмі “Дівчина з Данії” про першого в світі чоловіка, якому зробили операцію зі зміни статі, теж претендує на Оскар, додає видання.
Ховаючись під маскою
Дама Една Евередж з її бузковим волоссям, химериними окулярами та екстравагантними сукнями – добре відомий персонаж в англомовному світі.
Її творець – 81-річний австралійський комік Баррі Хамфріс, який вже багато десятиліть виходить на сцену у жіночому образі та смішить глядачів своїми досить сміливими жартами.
Минуле – більш надійнеБаррі Хамфріс, австралійський комік
В інтерв’ю газеті Daily Telegraph пан Хамфріс жаліється на “тиранію політкоректності” в західному світі і каже, що змушений ховатися за своїми масками (його друге альтер его – завжди п’яний сер Лес Паттерсон), аби вільно висловлювати думки.
Відраду він шукає у минулому, продовжує газета. Наприклад, зараз він є ведучим радіопрограми “Позабуті музичні шедеври від Баррі”, в ефірі якої звучать шлягери колись відомих співаків.
“Минуле – більш надійне”, – говорить актор та додає, що теперішній “більш матеріалістичний та жадібніший” світ приваблює його менше.
Але і лише минулим “дама” не живе – скоро у неї виступи в Бостоні і Чикаго.
“Розмови про те, що Една йде на пенсію, – це перебільшення”, – зазначає Баррі Хамфріс.
Мистецьке ембарго
У тіньовому британському уряді переймаються тим, що музеї країни не мають достатньо коштів на закупівлю творів мистецтва
Майкл Дагер, міністр культури в опозиційному уряді Британії, пропонує подовжити термін дії заборони на вивіз з країни предметів мистецтва, повідомляє Independent.
Він вважає, що місцевим музеям та галереям варто надати більше часу – хоча б два роки – аби вони могли зібрати кошти для придбання творів “унікальної естетичної важливості”, які виставлені на продаж і можуть опинитися у власності іноземних колекціонерів.
“Якщо ми не поміняємо правила, ця тенденція лише прискориться. Музеям по всій країні суттєво скоротили урядове фінансування починаючи з 2010 року. І у них немає можливості знайти мільйони, аби зберегти ці твори. Шестимісячна заборона на вивіз – недостатня”, – вважає тіньовий міністр.
Independent нагадує, що у 2014 році зі Сполученого Королівства було вивезено предметів мистецтва на рекордні 11 мільярдів фунтів. Ця сума більш ніж в два рази більша за показник десятирічної давнини. В тому ж 2014 році британським мистецьким установам вдалося придбати лише вісім творів, виставлених на продаж. Багато інших шедеврів (серед них картини Пікассо, Рафаеля та Рембрандта) були продані за кордон.
Огляд підготував Андрій Кондратьєв, Служба моніторингу ВВС.