В Донецьку жорстоко вбили директора центру слов'янської культури — соцмережі

Вночі у Донецьку загинув мученицькою смертю поет і композитор Микола Присяжнюк, родом з Івано-Франківщини

Про це в соцмережі повідомила користувачка Олена Рєзнікова, яка, за даними ЗМІ є заступницею головного редактора журналу «Шишкин лес».

«Вночі якась нечисть, увірвавшись в його будинок у пошуках наживи, скоротила його дні. Він загинув мученицькою смертю. І тривала війна на донецькій землі не залишає можливості попрощатися з ним … Спочивай з миром, Миколо Васильовичу!», — написала вона.

Інформацію про смерть Миколи Присяжнюка підтвердили по телефону Центру слов’янської культури для замовлення квитків. Коментувати будь-що відмовилися, скрипаль Юліан Героім розповів «Громадському радіо», що на його очах розвивався Центр Слов’янської культури, і Микола Присяжнюк був хорошим керівником.

«Він дуже багато зробив для Центру слов’янської культури в Донецьку. Він дуже любив свою роботу і добре її робив», — прокоментував Юліан Героім.

За його словами, центр продовжував працювати і після початку війни, хоча вже не в таких масштабах, як раніше.

«Я знаю, що концерти там проводилися, це точно я знаю. Звичайно ж, місцевими силами, але тим не менше. Дуже багато дитячих колективів там на базі існує. Життя там тривало. Звичайно ж, це був не той масштаб, на жаль», — додав скрипаль.  

 

Этой ночью ушел в мир иной Николай Присяжнюк. Композитор. Поэт. Директор Центра славянской культуры, активно создававший…

Опубліковано Еленою Резниковою 1 квітня 2016 р.

За даними регіональних ЗМІ, які наводить «Деловая столица», разом з ним в будинку, розташованому в Будьонівському районі Донецька, перебувала ще й покоївка. Вона також була убита.

Микола Присяжнюк був відомим в Україні композитором і виконавцем пісень. Він народився в Івано-Франківському регіоні в 1961 році, проте пов’язав своє життя саме з Донбасом. Присяжнюк неодноразово був лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Він довгі роки очолював Центр слов’янської культури, який раніше носив назву Палацу культури ім. Леніна. В установі проходили численні виставки та концерти, організовані артистом. ЦСК не зупинив своєї діяльності і після захоплення Донецька проросійськими сепаратистами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *