Активісти збирають гроші на відпочинок у Греції для дітей українських бійців

Українська громада й активісти в Греції та Україні закликають доброчинців фінансово забезпечити відпочинок дітям військовослужбовців, що воюють на сході країни. Поїздка у грецький дитячий табір запланована на червень цього року.

Про це інформує VIDIA з посиланням на волонтерську спільноту Грекобандерівці у Facebook.

«Переліт групи з 20 дітей і 3 дорослих супровідників літаком з Варшави до Афін і перевезення з Афін в дитячий табір на одному з островів вимагає коштів», – йдеться у повідомленні ресурсу Укранорама.

На відпочинок запрошені діти з шести областей країни. Детальна інформація про кожного з них розміщена за посиланням. Охочих допомогти просять звертатися до волонтерської спільноти Грекобандерівці.

Нагадаємо, цьогоріч Угорщина готова прийняти 20 українських військових на лікування і реабілітацію та 700 дітей, батьки яких  постраждали або загинули на сході країни, на відпочинок і оздоровлення.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *