Обстановка в районі проведення АТОстаном на 2 квітня 2016 рокуПротягом доби найбільша активність противника
Обстановка в районі проведення АТО
станом на 2 квітня 2016 року
Протягом доби найбільша активність противника спостерігалась на Слов’янському та Донецькому напрямках.
Продовжуються інтенсивні обстріли позицій сил АТО у районах н.п. Зайцеве та промислової зони н.п. Авдіївка, у т.ч. із застосуванням 82-мм та 120-мм мінометів.
Здійснюється розвідка з метою викриття системи вогню та уточнення оборонних порядків підрозділів сил АТО:
у районі н.п. Авдіївка зафіксовано безпілотний літальний апарат тактичного рівня, запуск якого здійснено з району н.п. Горлівка;
у районі н.п. Ясинувата підтверджено перебування маневреної групи радіоелектронної розвідки.
1 квітня ц.р. зафіксовано переміщення особового складу та бойової техніки:
до н.п. Дебальцеве – особовий склад (до роти) та два вантажні автомобілі з боєприпасами;
у напрямку н.п. Вуглегірськ – гаубична артилерійська батарея 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ.
Українською стороною надана інформація представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність артилерійських систем калібром понад 100-мм і танків у районах Кіровське, Сміле, Жданівка та Торез.
Головне управління розвідки МО України продовжує цілеспрямовано збирати факти щодо участі військовослужбовців ЗС РФ у воєнних злочинах на тимчасово окупованих територіях сходу України для подальшої передачі доказової бази визначеним порядком до Міжнародного кримінального суду.
Встановлено, що на посаді “заместителя командира по работе с личным составом 3 отдельной мотострелковой бригады (Горловка, Украина) 1 АК (Донецк, Украина) Центра территориальных войск (Новочеркасск, Россия) Южного ВО ВС РФ” перебуває майор ЗС РФ Греблєв Анатолій Анатолійович (Греблев Анатолий Анатольевич), за документами прикриття – Іваненко. До прибуття на тимчасово окуповані території сходу України для виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва Росії, майор ЗС РФ А.Греблєв перебував на посаді помічника командира по роботі з особовим складом 2 мотострілецького батальйону 7 військової бази (м.Гадаута, Абхазія) Південного ВО ЗС РФ.
Під час збройної агресії Росії проти України на російських офіцерів по роботі з особовим складом (“замполітів”) покладається у т.ч. “почесна місія” супроводжувати до Росії тіла військовослужбовців, загиблих на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Встановлено, що 1 квітня ц.р. майор ЗС РФ А.Греблєв особисто супроводжував черговий “вантаж 200” (шість загиблих військовослужбовців 3 омсбр) через колишній пункт пропуску в н.п. Успенка для передачі трун родичам загиблих та проведення інструктажу щодо недопущення витоку інформації про місце та обставини загибелі.
http://gur.mil.gov.ua/content/situation-in-ato-area-a..
Посилання
gur.mil.gov.ua