Легендарний польський реформатор працюватиме з українським Кабміном

Один із архітекторів успішних польських реформ Лєшек Бальцерович став представником Президента у Кабінеті Міністрів.

Про це інформує VIDIA з посиланням на прес-службу Петра Порошенка.

Фото: прес-служба Президента

Бальцеровича призначено радником українського Президента та співголовою Групи стратегічних радників з підтримки реформ. Іншим співголовою Групи стане колишній Віце-прем’єр-міністр та Міністр фінансів Словаччини Іван Міклош. Водночас Міклош керуватиме групою радників Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Порошенко разом з Гройсманом провів зустріч з Бальцеровичем та Міклошем.

«Наша принципова позиція – у нас не буде президентської та прем’єрської команди та групи. У нас буде єдина, спільна команда, що буде реформувати країну», – зазначив Президент.

У свою чергу Гройсман заявив, що працювати з Бальцеровичем та Міклошем для нього велика честь: «Думаю, що це повністю співпадає з поглядами складу Кабінету Міністрів. Хочу сказати, що більшість міністрів налаштовані на реформи та зміни в країні».

Бальцерович запевнив, що одним з напрямків його діяльності на новій посаді буде активна робота із західними інвесторами та політиками для досягнень нашої країни на шляху реформ.

«Розвиток України значно кращий, ніж картинка, яку малюють про Україну. Я маю показати ці досягнення, які не завжди помічаються Заходом», – заявив він.

Міклош наголосив, що Україна має значний невикористаний потенціал. «Нашою метою буде не створення якоїсь паралельної структури, а допомога українським реформаторам подолати проблеми. Будемо працювати», – підкреслив він.

Нагадаємо, Віце-прем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла про перші кроки на посаді.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *