Обама закликав до більшої єдності Європи

Президент США Барак Обама закликав ЄС до більшої єдності, оскільки це “необхідність” для всього світу.

Під час виступу у Німеччині, пан Обама звинуватив Європу в тому, що вона легковажила власною безпекою і закликав союзників по НАТО збільшити витрати на міжнародну безпеку, а також піднятися над розбіжностями, які, за його словами, послаблюють континент.

Криза мігрантів і референдум у Великій Британії щодо членства в ЄС порушили питання про єдність Європи.

Пан Обама закликав країни ЄС розділити тягар масової міграції.

Президент США заявив у Гановері, що збирається відправити понад 250 спецпризначенців до Сирії на підтримку місцевих бійців проти угруповання “Ісламська держава”.

Таким чином у Сирії кількість американських військових спеціальних сил збільшиться до 300 солдат.

За словами пана Обами, перед спільними загрозами “сильна об’єднана” Європа залишається “необхідністю для всіх нас”.

“Це необхідність для Сполучених Штатів, тому що безпека і процвітання Європи є по суті невіддільною від наших власних”, – сказав він.

“Сильна об’єднана Європа є необхідністю для всього світу, тому що інтегрована Європа залишається життєво важливою для нашого міжнародного порядку”, – сказав пан Обама.

Американський президент сказав, що кожен учасник НАТО має вносити “свою повну частку – 2% від ВВП – до нашої спільної безпеки”. За його словами, це не завжди трапляється.

Євросоюз президент США назвав одним із найбільших досягнень в сучасній історії.

“Понад 500 мільйонів людей, які говорять на 24 мовах в 28 країнах, 19 з спільною валютою в одному Європейському Союзі – це залишається одним із найбільших політичних і економічних досягнень сучасності”, – сказав він.

Пан Обама вступив напередодні ключових переговорів в Ганновері з лідерами Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії.

До того Барак Обама сказав ВВС, що Велика Британія матиме менше впливу, якщо на референдумі в червні проголосує за те, щоб вийти з ЄС.

Також, за його словами, у разі виходу Британії на те, щоб укласти торговельну угоду із ЄС, можуть піти до 10 років.

Його зауваження розлютили британських активістів, які виступають за вихід із ЄС.

What’s wrong with the BBC? This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *