Трохи вранішніх новин1. Глави МЗС 12 країн Євросоюзу закликали надати безвізовий режим Україні “без
Трохи вранішніх новин
1. Глави МЗС 12 країн Євросоюзу закликали надати безвізовий режим Україні "без зволікання"
2. Порошенко потролив Московський патріархат та заговорив про створення в Україні єдиної помісної церкви. Під час зустрічі з Всеукраїнською радою церков він заявив приблизно таке – ми маємо бути єдині. Я розумію, що держава не має право втручатися в справи церков.
Тим більше іноземна держава. Тому я зроблю все можливе, щоб ця держава не втручалася. Лише громада має вирішувати якою має бути церква. А громада, до-речі, хоче «церкву, євхаристійно й молитовно поєднану і дуже важливо – адміністративно незалежну від інших держав».
3. Порошенко, Гройсман та Саакашвілі зустрілися, щоб поговорити за жізнь. І уявіть – Президент не звільнив Саакашвілі, Прем’єр не називав його «гастролером», а Міша не називав Прем’єра корупціонером. Виявляється і таке буває. Після зустрічі її учасники повідомили, що будівництво автодороги Одеса-Рені буде прискорено, будівельні роботи розпочнуться наприкінці травня.
4. У штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку Україна підписала історичну угоду щодо клімату, або так званої Паризьку угоду, яка була ухвалена в Парижі у грудні 2015 року.
5. У Міненерговугілля заявили, що не мають наміру призначати Зюкова, якому закидають зв'язки з "ЛНР/ДНР"
6. Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) має намір фінансувати оновлення рухомого складу Укрзалізниці. Про це повідомив старший банкір ЄБРР в Україні Марк Магалецький.
7. Американська корпорація General Electric готова запропонувати "Укрзалізниці" новий рухомий склад і модернізацію існуючого. Отак. Дві хороші новини і всі про УЗ. Варто тільки було поляку з позитивною репутацією очолити УЗ, як посипалися пропозиції.
8. У рамках проведеної в Україні реформи з децентралізації доходи загального фонду місцевих бюджетів у першому кварталі 2016 року зросли на 46% в порівнянні з першим кварталом 2015 року.
9. Північноатлантичний альянс має намір посилити підтримку і допомогу у зміцненні національної безпеки та суверенітету України, Грузії та Молдові. Про це в інтерв'ю болгарському інформаційному агентству БГНЕС заявив заступник Генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу.
10. Україна провела чергові успішні випробування тактичної ракети власного виробництва.
Раша тудей/Раша гудбай
1. Більшість німців підтримують санкції проти РФ. За продовження діючих економічних санкцій, накладених влітку 2014 року, виступають 46% опитаних, ще 16 % вважають, що санкції взагалі треба посилити. Лише 27% респондентів виступають за скасування санкцій. Вся Вовкіна кампанія в західних ЗМІ, яка постійно тиражувала думку про те, що «санкції шкодять Заходу більше, аніж Росії і тому їх треба відміняти, схоже накрилася одним цікавим місцем. А бабок вломили ще більше, аніж на годування донбаської вати. Браво, Вольдемар! Браво!
2. Девід Кемерон назвав Росію однією з нових загроз безпеці Заходу. "Ми повинні вирішити конфлікт в Україні і заспокоїти наших союзників, які справедливо стурбовані через російську агресію", – заявив у свою чергу президент США. Після цієї заяви русня в ужасі ломанулася через донецькі степи та терикони додому в Росію. Втікаючи вони кидали техніку, зброю та награбоване. Нашвидкуруч перевдягалися в жіноче вбрання та тікали через шахти ДТЕКу. І лише завдяки загороджувальним загонам їх вдалося зупинити та повернути на позиції. Але в Москві переконані, що їм востаннє вдалося зупинити свої війська від панічної втечі. Наступної заяви Кемерона вони навряд витримають.
3. Анґела Меркель закликає сторони протистояння якнайшвидше реалізувати передбачені Мінськими угодами кроки. Обама заявив, що питання скасування санкцій проти РФ порушуватиметься лише тоді, коли з боку Москви будуть цілковито виконані умови Мінських угод. Уряд РФ заявив, що він підготувався до того, що санкції триватимуть ще кілька років. Питання – а Меркель з Обамою взагалі читають новини з Москви?
4. Як передає Reuters, Туреччина, Болгарія і Румунія можуть розширити морську присутність НАТО в Чорному морі, що стане частиною значно ширшої стратегії стримування Росії.
5. Moody's зберегло сміттєвий рейтинг Росії. Міжнародне рейтингове агентство підтвердило рейтинг Росії на рівні «Bа1» з негативним прогнозом.
6. Росстат змінив звіт про соціально-економічне становище Росії, перетворивши зниження реальних зарплат на їх підвищення. У звіті, який був опублікований 19 квітня, йшлося про падіння реальних зарплат в березні на 3 відсотки в порівнянні з березнем 2015 року. У новій версії документу вказано зріст реальних зарплат на 1,6 відсотка. Чому були внесені виправлення в Росстаті не повідомили. Нагадаю, після прямої лінії з Путяшою одразу кілька видань спіймало Карліто на відвертій брехні. Тобто інформація, яку він говорив, не відповідала навіть офіційній статистиці Росстату. І замість того, щоб вибачитись за «неточності», ці самі «неточності» почали виправляти в звітах Росстату.
7. За останній тиждень закордонні фонди вивели з ринку акцій РФ $ 52,1 млн.
Доброго ранку, Хунта!
https://www.facebook.com/denis.pyatigorets/posts/1020..
Посилання
www.facebook.com