(Відео)Другий день поспіль контрафактні цигарки порушники намагаються провезти з непідконтрольної території до Маріуполя

   Два дні поспіль прикордонники Донецького загону затримують конрафактні цигарки на лінії зіткнення. Тільки вчора повідомлялося про виявлення 2 тисяч пачок цигарок марки “Кіс” на КПВВ “Гнутове”, коли вже сьогодні прикордонники спільно з працівниками фіскальної служби у КПВВ “Новотроїцьке” попередили ввозу на підконтрольну українській владі територію безакцизних тютюнових виробів.
   Чоловік слідував з Донецька в Маріуполь. У конструктивних особливостях автомобіля “Mitsubishi” сховав 250 пачок сигарет марки “Донський табак”, “Біле сонце”, “Марка”, “Мальборо”, “Прилуки”. Щоб перевезти їх через лінію зіткнення порушник розмістив контрафакт у порожнині між газовим балоном і стінкою кузова та в обшивці багажного відділення. Для подальших правових дій транспортний засіб, громадянина та виявлене передано компетентним органам.
   А вже фактично перед завершенням роботи цього ж КПВВ правоохоронці виявили косметичні засоби на загальну суму 16500 гривень, які громадянка мала намір доправити до непідконтрольної території.
 Прес-служба Донецького прикордонного загону







Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *