Унікальний театральний проект львів’ян запустив капманію на Kickstarter

Команда молодих українських митців понад рік відвідує Львівський геріатричний пансіонат. Спілкування з людьми на схилі літ надихнуло їх на створення унікального театрального перформансу “Осінь на Плутоні”.

Для його реалізації автори запустили краудфандингову кампанію на платформі Kickstarter, передає VIDIA.

Львівський геріатричний пансіонат – це місцина ще радянського стилю, де люди спільно доживають віку. У кожного різні життєві шляхи, що привелиї їх туди. Та тепер вони зістарились і мають щось спільне – вони небажані та невидимі для суспільства. Ми віримо, що мистецтво може творити зміни, особливо локальні проекти, які провокують дискусії, рефлексії і дії, – розповідає про проект один із його авторів, режисер Сашко Брама.

У Львівському геріатричному пансіонаті. Фото – Мар’яна Клочко

У Львівському геріатричному пансіонаті. Фото – Мар’яна Клочко

У Львівському геріатричному пансіонаті. Фото – Мар’яна Клочко

Команда “Осені на Плутоні” вважає проект більш ніж просто соціальним чи театральним. Відтак, щоб зануритись у таке складне питання, обрала міждисциплінарний комплексний підхід. Над проектом працюють активісти і професіонали різних сфер: режисер, хореограф, арт-терапевт, фотограф, композитор, соціолог та артисти.

Арт-терапія у Львівському геріатричному пансіонаті

Понад рік учасники проекту спілкуються з мешканцями пансіонату та документують їхні життєві історії. Спілкування виллється у постановці перформансу на перетині кількох видів мистецтва – сучасного танцю, аудіо-дизайну, документального театру та реалістичних ляльок (це прототипи літніх людей, які мешкають у пансіонаті, наділені їхніми реальними голосами).

Репетиція вистави

“Осінь на Плутоні” на вулицях Львова

“Осінь на Плутоні” на вулицях Львова

Зараз команда “Осені на Плутоні” повністю занурена у робочий процес. Та щоб його завершити,  їм необхідні кошти для створення високоякісного звуку та медіа-дизайну, оплати усім залученим до проекту артистам, закупівлі технічного обладнання та досліджень. Для цього потрібно 11 тисяч євро.

Підтримати проект можна на платформі Kickstarter, краудфандингова кампанія триватиме два місяці.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *