Причини і наслідки. З 2007 року ми поміняли принцип формування бюджету. …

Причини і наслідки.

З 2007 року ми поміняли принцип формування бюджету. Освіта в місті з залишкового фінансування перейшла в розряд пріоритетного. Держава фінансує освіту, але мало. Ми дофінансовуємо її з місцевого бюджету і на сьогодні 8,5 % бюджету розвитку Львова становить саме освіта (понад 162 млн грн).

І тепер дуже тішусь за результати наших дітей. Цього року Львів зайняв перше місце за кількістю абітурієнтів, які отримали по 200 балів під час ЗНО. І це лише один показник. Кожен отримав сьогодні від міста по тисячі гривень.

Дякую команді Texty.org.ua за гарну інфографіку і експертні висновки:

«Успіх шкіл Львова в минулорічному ЗНО з української мови і літератури підтвердився цього року і за результатами з інших предметів.
Хоча доходи львів’ян менші, ніж у киян, фактори, котрі сприяють високому рівню ЗНО, можуть бути схожими: Львів велике місто, яке притягує інтелектуальні ресурси з усього регіону, у Львові розташовано багато вищих навчальних закладів, а отже є значна кількість хороших спеціалістів, які можуть підготувати до ЗНО. Важлива також загальна атмосфера цінності освіти та навчання, орієнтація на вступ до університету тощо.”

http://texty.org.ua/pg/article/editorial/read/70499/U_shkoli_uchat_Najkrashha_osvita_u_Lvovi?a_srt=&a_offset=0

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *