Бюро УГКЦ з питань екології дебютувало на 23-у Форумі видавців у Львові
З 15 по 18 вересня 2016 року Божого у Львові проходив 23-й Форум видавців, який на цих декілька днів зібрав і об’єднав у одну велику родину авторів, перекладачів, науковців, підприємців, істориків, журналістів, друкарів, а також десятки тисяч читачів не лише з усієї України, але й з інших країн.
В рамках Форуму видавців цього року було проведено 1259 різних подій, зареєстровано близько тисячі учасників, з них 505 авторів, перекладачів, літературознавців, музикантів, художників, громадських діячів. Організатори цього культурного заходу повідомили, що на Форумі були присутні 321 видавництва. Велика кількість учасників, які прибули з 27 країн світу свідчить про те, що цей захід можна по праву назвати міжнародним.
У «Місті Лева», який цими днями став культурною столицею навіть найбільш вибагливий читач міг знайти книгу для душі.
Серед великої кількості учасників і безлічі різної літератури на цьогорічному форумі вперше були представлені видання на екологічну тематику видавництва Бюро УГКЦ з питань екології.
Для деяких відвідувачів зустріти видання на тему відповідальності за Боже створіння було певною несподіванкою, для інших читачів певною провокацією, тому що вперше зустріли літературу про те, що християнин – це той, хто в повсякденному житті де б він не був і що б він не робив, повинен з трепетом і відповідальністю ставитись до природного довкілля як до Божого Створіння.
З особливою цікавістю відвідувачі ознайомлювались із «Екологічним дороговказом», нещодавнім виданням «Енергія, Справедливість і Мир», виданням «Боже створіння прагне милосердя», яке Екобюро підготувало в рамках відзначення Ювілейного року Милосердя. Не залишились без уваги також і інші видання, серед яких «Екорозмальовки», «Екологічна хресна дорога» та закладки і наліпки на тему енергоефективності, збереження природних ресурсів та здорового способу життя.
Форум видавців, який проходив у Львові – це культурна подія в історії нашої країни, яка не може не тішити, тому що чим більше людей буде читати і матиме доступ до літератури, через яку зможе пізнавати світ, його красу і Творця всього сущого, тим легше можна буде побудувати суспільство, в основі якого правдиві цінності будуть міцним фундаментом для сталого та безпечного майбутнього.