Військовою прокуратурою затримано представників приватного підприємства при спробі дати хабар прокурору (ФОТО)

Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області викрито двох посадових осіб приватного підприємства під час спроби надати неправомірну вигоду прокурору військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону.

Зокрема слідством установлено, що у ході розслідування військовою прокуратурою одного з кримінальних проваджень судом накладено арешт на будівлю у м. Дніпро. Однак посадові особи комерційної структури ухилялись від виконання цього судового рішення, у зв’язку з чим військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України розпочато кримінальне провадження.

Інтереси приватного підприємства представляли двоє колишніх працівників поліції. Один з них раніше очолював слідчий підрозділ, був звільнений відповідно до вимог Закону України «Про очищення влади», а після звільнення отримав адвокатську ліцензію та був обраний депутатом однієї з місцевих рад.

Намагаючись у звичний їм спосіб вплинути на слідство, вони запропонували прокурору військової прокуратури неправомірну вигоду за інформування їх про результати слідчих дій у даному кримінальному провадженні, невиконання слідчих та процесуальних дій упродовж 2 тижнів, тобто до 06.02.2017, з метою надання їм часу для позитивного вирішення позовних заяв в судах м. Києва та Київської області, та затягування таким чином досудового розслідування зазначеного кримінального провадження.

При цьому зловмисники не допускали думки про те, що працівник прокуратури не погодиться на спокусу, а тому були здивовані, коли 25.01.2017 під час спроби передати прокурору військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону неправомірну вигоду в сумі 2 тис дол США їх було затримано на підставі ст. 208 КПК України.

Наразі військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону затриманим особам готується повідомлення про вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Також перевіряється інформація щодо можливого підкупу ними суддів.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *